4 eengezinswoningen Sibculo
Samen met Plegt-Vos bouwen wij 4 energieneutrale huurwoningen in Sibculo. Deze zullen naar
verwachting in het voorjaar van 2024 opgeleverd worden.
Informatie
Gasloos en energieneutraal
De woningen zijn gasloos en energieneutraal. Ontzettend fijn voor de nieuwe bewoners, want dat scheelt enorm op de energierekening. Alle woningen zijn zeer goed geïsoleerd, voorzien van driedubbel glas, een luchtwarmtepomp en zonnepanelen.
Huurprijs
De huurprijs van deze woningen ligt tussen de €647,19 en €693,60 per maand, afhankelijk van uw inkomen. Dit is exclusief een maandelijkse bijdrage voor het glas- en rioolfonds en het serviceabonnement (totaal €7,- per maand). Daarnaast betaalt u een energieprestatievergoeding van €75,- per maand. U betaalt deze vergoeding voor de extra investering die Vechtdal Wonen heeft gedaan om de woning energieneutraal te krijgen. De EPV telt niet mee voor de huurtoeslag.
Lees hier meer informatie over hoe hoog uw huur mag zijn.
Planning bouwproject
Eind dit jaar start Plegt-Vos met de bouw van de woningen. De verwachting is dat we in het voorjaar van 2024 de sleutels kunnen overhandigen aan de nieuwe bewoners.
Aanbod en reageren
Alle woningen zijn verhuurd.
Heeft u vragen?
Neem gerust contact met ons op via 0529 - 45 25 88 of mail naar info@vechtdalwonen.nl